Faza Svjetskog kupa u street workoutu u Khanty-Mansiysku, Rusija

1. rujna u gradu Khanty-Mansiysk održan je Street Workout Svjetski kup 2016. na prijenosnom modularnom uličnom treningu KENGURU.PRO.

Natjecanja su organizirala Vlada Khanty-Mansiysk autonomne regije – Yugra, World Street Workout and Calisthenics Federation (WSWCF), Ruska federacija za vježbanje (RSWF) i tvrtka KENGURU.PRO.

Street Workout Svjetski kup sastoji se od 18 etapa koje se odvijaju u različitim zemljama – Španjolska, Njemačka, Meksiko, SAD, Kanada, Brazil, Tajvan, Južna Afrika, Latvija, Hong Kong, Velika Britanija, Poljska, Italija, Guadalupe, Maroko, Egipat , Hrvatska i Ujedinjeni Arapski Emirati. Super finale održat će se u Pekingu u Kini u prosincu ove godine.

Na pozornici je sudjelovalo 18 sportaša iz Rusije i 4 predstavnika uličnih vježbačkih pokreta Švedske, Hrvatske, Finske i Španjolske. Razina treninga i snage sportaša bila je vrlo visoka, jer je natjecanje okupilo najjače ulične sportaše iz mnogih dijelova svijeta.

Ruski sportaši zauzeli su prva mjesta u ovoj fazi Street Workout Svjetskog kupa! Treće mjesto osvojio je Valery Kishchenko iz Omska, drugo mjesto u završnom protokolu snažno je zauzeo Ruslan Minachovy, predstavnik Čeljabinska. Pobjedu je proslavio Nikita Anisimov, street work out  sportaš iz Moskve, koji je dobio ulaznicu za super finale Svjetskog kupa u Pekingu.

Oprema / / Faza Svjetskog kupa u street workoutu u Khanty-Mansiysku, Rusija

rujna u gradu Khanty-Mansiysk održan je Street Workout Svjetski kup 2016. na prijenosnom modularnom uličnom treningu KENGURU.PRO. Natjecanja su organizirala Vlada Khanty-Mansiysk autonomne regije – Yugra, World Street Workout and Calisthenics Federation (WSWCF), Ruska federacija za vježbanje (RSWF) i tvrtka KENGURU.PRO. Street Workout Svjetski kup sastoji se od 18 etapa koje se odvijaju u različitim …

Faza Svjetskog kupa u street workoutu u Khanty-Mansiysku, Rusija Read More »